Menu

Lost.In.The.Library

ma nowy adres: www.bookfa.se

bookfa vs. Mons Kallentoft i Jens Lapidus

bookfa

 

Po co na targi?

Mons Kallentoft: Ponieważ to jest niekończąca się impreza ku czci słowa pisanego. Będzie szansa spotkać wielu pisarzy, którzy są bardziej sympatyczni ode mnie.

 

 

Jens Lapidus: Po pierwsze, ponieważ miło jest spotkać masę kolegów. Jeżeli się, jak ja, pracuje na codzień w innej branży, to targi książki są wspaniałą okazją do spotkań. Po drugie, ponieważ lubię tę otwartość, tzn. to, że wydawcy i czytelnicy mają wyjątkową szansę się zobaczyć, usłyszeć i spotkać.

 

 

bookfa: to najlepsza okazja, żeby zobaczyć, dotknąć i powąchać tyle książek naraz, poczuć wyjątkową atmosferę tego miejsca, zanurzyć się w tłumie, gdzie jak okiem sięgnąć, tylko książki, mole książkowe, pisarze, wydawcy. A wszystko to, tylko na wyciągnięcie ręki.

 

Jutro rano zbiórka przed biblioteką i o 7.30 ruszamy do Göteborga. Jestem już spakowana. Wyciągnęłam z szafy najwiekszą torbę na ramię jaką posiadam i spakowałam do niej bilety wstępu na targi i seminarium, książkę Theorina (może przy odrobinie szczęścia na niego wpadnę, jak rok temu?), butelkę wody mineralnej (już teraz sucho mi w gardle z emocji, a jutro będzie jeszcze gorzej) i inne potrzebne drobiazgi. Jestem gotowa do drogi! Tralala! To już jutro!

 

Wypowiedzi autorów pochodzą z gazety trargowej "Bokmässan".

Komentarze (7)

Dodaj komentarz
 • avo_lusion

  Czekamy na relację;)

 • jane_doe_blog

  Zazdrość wielka i ciekawość pisarzy, liczę na fotorelację. Udanych zakupów:).

 • Gość: [Ernest] *.business.telia.com

  Żałuję, że nie mogę tam być, ale dzięki Twojemu blogowi na pewno poczuję się jednym z odwiedzających. Tymczasem telewizja (nie wiem dokładnie, jaki to kanał, bo nie ma logo) transmituje targi na żywo. Dzięki temu już jestem po seminarium o Tomasie Transtromerze z udziałem jego samego :-)

 • Gość: [Dachauka] *.dip.t-dialin.net

  O, widzę, że jesień to pora książkowych żniw... W Polsce festiwal kryminalny we Wrocławiu, w Niemczech targi we Frankfurcie, u Ciebie targi w Göteborgu. Nie wywiniesz się bez obszernej relacji:-)!

 • bookfa

  **avo_lusion** będzie :))) Z masą zdjęć. :)))

  **jane_doe** obiecuję więcej fotek niż tekstu ;))) Zakupy się udały, nie mogło być inaczej. Ha!

  **Ernest** niby nie byłeś, a jednak. I to na jednym z najciekwszych seminariów ;p
  Kanał, który transmituje na żywo przez większą część dnia, to Kunskapkanalen. Jak odeśpię nadmiar wrażeń, to zaserwuję tu obszerną relację. Będziesz miał wrażenie, jakbyś jeszcze bardziej był ;P
  Ale szykuj się za rok, tam po prostu trzeba być ;)))

  **Dachauka** jak tylko złapię oddech, będzie relacja-rzeka ;))

 • mallid

  Bookfo
  czekam na "rzekę "

 • opty2

  Mam nadzieje, że pokażesz nam czy zapełniłaś tą wielką torbę :)
  Całkiem zgrabne trio Ci wyszło :)))

© Lost.In.The.Library
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci