Menu

Lost.In.The.Library

ma nowy adres: www.bookfa.se

I to już koniec blogowania na bloxie

bookfa

Z decyzją o przeprowadzce nosiłam się już od jakiegoś czasu, ale ciągle to odkładałam na później. Jednak w końcu zmęczyły mnie problemy z szablonem, na który dałam się bloxowi namówić, a który nigdy nie wyszedł poza wersję BETA.

Okazuje się, że blox zrezygnował z prac nad szablonami i zachęcił mnie do poszukania sobie innego miejsca do blogowania. Nic nie mogło mnie zmobilizować lepiej.

Dziękuję za ponad osiem lat w tym miejscu. To definitywny koniec. Więcej wpisów tu nie będzie, poza informacyjnym, gdzie można mnie czytać dalej.

 

logo

Mam nowy adres, nowy logotyp i znalazłam odpowiedni szablon. W tej chwili trwa przeprowadzka, przenoszę stare wpisy w nowe miejsce i trochę to potrwa, ponieważ staram się przy tej okazji trochę je wygładzić, poprawić błędy na które byliście łaskawi przymknąć oko, za co bardzo dziękuję. Na swoje usprawiedliwienie mogę tylko powiedzieć, że ten blog był powrotem do pisania systematycznie w języku polskim po ponad dwudziestu latach. Interpunkcja nigdy nie była moją mocną stroną, więc w nowym miejscu nie będzie bezbłędnie, ale przynajmniej będą polskie litery.

Na fejsowym FP pisałam już o przeprowadzce wcześniej, więc nie dla wszystkich będzie to niespodzianką.

Bardzo dziękuję za wszystkie rady związane z przeprowadzką. Danusiu, Piotrze, Janku i Michale, Wasze wskazówki bardzo mi się przydały.

 

 

Komentarze (4)

Dodaj komentarz
 • 2lucia

  Żałuję bo ja z bloxa jestem zadowolona ale życzę Ci szczęścia w nowym miejscy. Wielu gości i wielu wpisów. Podaj nowy adres, bo będę zaglądać w nowe miejsce. L.

 • Gość: [El.] *.neoplus.adsl.tpnet.pl

  A ja ciągle myślałam, że to tylko mój komputer tak wariuje i nie jest w stanie porządnie odczytać strony. To mnie bardzo zniechęcało do dalszego czytania tutaj - nie "meldowałam" o tych problemach, a jak widać trzeba było już dawno dać znać.
  Nie korzystam z fb, więc również pytam o nowy adres.
  Pozdrawiam serdecznie :)

 • bookfa

  **2lucia** dziękuję Kochana i mam nadzieję, że zmiana adresu nie zmieni niczego w naszych kontaktach. Jak długo będziesz na bloxie, tak długo będę tu do Ciebie zaglądać.
  **Gość: El nie wiem, czego to wina, ale ja już jestem zmęczona tym skakaniem między nową wersją, a starą i między przeglądarkami, bo na jednej potrafi mnie wylogować w trakcie wrzucania wpisu, a na drugiej nie chce mi pokazać panela. Ciągle liczyłam, że kiedyś wersja beta zostanie zastąpiona dobrze dopracowanym nowym szablonem. Tak się jednak nie stało i z mojej korespondencji z bloxem wynika jasno, że lepiej nie będzie. Pisałam tu coraz rzadziej, bo pisanie ma być przyjemnością, a nie sportem ekstremalnym.
  Nowy adres podam jak już się trochę zadomowię w nowym miejscu.
  Uściski!

 • opty2

  O! To poważna decyzja, widzę. Czekam na nowy adres, gdzie będzie Cię częściej:)

© Lost.In.The.Library
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci